futbolas gyvai internetu

Futbolas gyvai: kur stebėti internete ir TV?

Pasaulio futbolo čempionatas bėgant dienoms po truputį taps istorija, todėl metas futbolininkams grįžus į klubus toliau tęsti nacionalinius čempionatus. Pasaulio futbolo spektaklis dar labiau išlepino žiūrovą, todėl futbolas gyvai vėl įgyjo naują reikšmę. Taigi, prieš jūsų akis futbolas gyvai: kur stebėti? Pirmiausia, kalbant apie futbolo šiandien transliacijas verta paminėti tai, kas ranka pasiekiama – tradicinė televizija.

futbolas gyvai siandien

Futbolas šiandien! Futbolas tiesiogiai internete

Krepšinį gyvai, kaip ir kitas sporto šakas, galima rasti gyvai ir per kitus šaltinius. Futbolas tiesiogiai internete – vienas iš jų. Tad jeigu iš draugo išgirdote, jog „Futbolas šiandien!!!“, o televizoriaus stebuklingu būdu neturite, stebėkite transliacijas nurodytuose šaltiniuose apačioje.

www.livetv.ru – įvairios transliacijos, tinklapis rusų kalba, bet galimas ir angliškas variantas.

www.thesport.sx – pagrindinės sporto šakos, meniu pateiktas lietuvių kalba.

www.jokerlivestream.org – daug sporto šakų, meniu anglų kalba.

Dar pora kanalų – www.sportsboom.tv ir www.tvstart.ru.

Tradicinės televizijos futbolas tiesiogiai

Kaip savo šalies patriotai, pirmiausia turime pagalvoti apie nacionalines pirmenybes, kuriose norime ar nenorime jau galime įžvelgti šiokius tokius prisikėlimo ženklus. Futbolas tiesiogiai būna transliuojamas ir TV6 kanale. Šis kanalas yra atsakingas už „A lyga“ futbolą tiesiogiai. Šiame sezone transliacijos vyko reguliariai sekmadieniais 18:00 val. Transliacijos pakankamai aukštos kokybės. Dažnai prieš rungtynes yra parodomas koks nors aktualus futbolo pasaulio reportažas, kalbinami treneriai, žaidėjai.

Kuklioji televizija Sport1 apsiperka sporto transliacijomis tuomet, kai lieka kas nors nuo turtingųjų Viaplay stalo. Šiuo metu televizija gali pasiūlyti Portugalijos „Lyga Portugal“ futbolą gyvai. Žinoma, Sport1 transliuoja ir Lietuvos salės futbolą. Šios sporto šakos entuziastų nėra daug, bet pagarba už parodytą dėmesį Lietuvos sportui ir už transliacijas gyvai.

Viasat sport Baltic ar kaip ten. Oj t.y Tv3 sport. Tiesiog sarkazmas visai vietoj, nes, kaip juokauja sporto aistruoliai: „geriausias kanalas, bet pavadinimus keičia kiekvienais metais“. Taigi šis kanalas atsisakė šiais metais Anglijos futbolo lygos. Įdomus aspektas perkelti populiariausią čempionatą į mokamą platformą. Žiūrovų sumažėja automatiškai, bet svarbiausia – šiais komercijos laikais pelnas auga. Taigi nuo 2008 metų transliuotą ir jau nematomą Anglijos lygą bandoma pakeisti kitais čempionatais. Žiūrovui siūloma: Ispanijos „La Liga“, Prancūzijos „Ligue 1“ ir Italijos „Serie A“ čempionatai gyvai. Negana to po naujųjų metų su Sport1 yra plėšomasi dėl Nyderlandų „Eredevisie“. Tartum „Sport Baltic“ oj „Tv3 sport“ būtų dar mažai. Be šio čempionato žiūrovui yra siūlomos Škotijos „Premiership“ ir Belgijos „1A Pro League“ pirmenybės.

Netradiciniai futbolo gyvai kanalai

„Viaplay“ kanalas. Didžiausi futbolo entuziastai nuolankiai įsigyjo šio kanalo transliacijas ir ką mato? Kodėl aš tai rašau su ironija. Priežastis paprastai. Įsigyk „TV3 Sport“ transliacijas, įsigyk internetinį paketą, vėl po metų įsigyk kitą ir vėl, ir vėl. Auga naudotojų karta, jie įsigys bet ką ir bet kur pamatę reklamą. Vėlgi, kodėl tokia ironija? Priežastis paprasta – aš noriu, kad sporto varžybas pamatytų ir teta, gyvenanti rajone, ir dėdė, kuriam niekadėjai dėl karo įvykių išjungė „Nauka i žizn“ ir dabar neturi ką rimto pažiūrėti. Ok užtenka moralų.

futbolas gyvai internetu telefone

Dabar skaitau pranešimą: „Europos futbolo federacijų asociacija (UEFA) pranešė pasiekusi susitarimą su „Nordic Entertainment Group“ dėl Lietuvos, Latvijos ir Estijos futbolo rinktinių rungtynių transliacijų. Nuo 2022 iki 2028 metų visi šių komandų mačai bus tiesiogiai rodomi per internetinių transliacijų „Viaplay“ platformą. Kaip jums tai? Begalę kartų esu girdėjęs, kad Lietuvos futbolininkai nemoka lošti. Nuo Benjamo Zelkevičiaus laikų, kurie, realiai, baigėsi 1996 metais, aikštelėje vien problemos. O aš Lietuvos patriotas noriu matyti tas problemas!

Dabar įsivaizduokime, teta grįžusi iš daržo miestelyje nematys Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių ir negalės niekam priekaištauti. Žinoma, ji ar taip, ar taip rėks, kad jie nemoka žaisti, bet jei perjunginės kanalus gal nors minutei suklus. Visgi tiems, kurie susimoka, kad ir nedidelį mėnesinį mokestį, turi galimybę stebėti srautinę sporto renginių transliaciją. Oficiali svetainė skelbia: „Internetu stebėkite UEFA Champions League, Europa League, Formula 1, NHL, Bundesliga ir dar …“ O kodėl daugtaškis? Priežastis paprasta. Tikiuosi klystu, bet palaipsniui vis daugiau futbolas gyvai transliacijų bus perkelta į mokamą kanalą. O priežastis paprasta. 2007 metais Sport1 kanalo tuometinis direktorius Andrius Tapinas sakė: „Sporto transliacijos yra pats brangiausias malonumas televizijomis“. Sakė, galimai paskaičiavo prieš teigdamas. Taigi narystė 9.99 eur į mėnesį gal ir verta už tokią sumą matyti geriausią futbolą gyvai.

Futbolo online transliacijos pristato ir lažybų bendrovės

Lietuviškos lažybų bendrovės Betsafe ir cbet.lt pristato lažybas gyvai ir, žinoma, populiariausių futbolo varžybų tiesiogines transliacijas internetu. Užtenka turėti atidarytą sąskaitą, į ją įnešti šiek tiek pinigėlių ir jau galite stebėti futbolą pakankamai aukšta kokybe.

Futbolą gyvai galima stebėti ir naudojantis užsienio lažybų bendrovėmis. Tiesa, dėl Lietuvoje priimtų įstatymų, Lietuvos lažybų rinka tapo ne tokia patraukli ir užsienio lažybų bendrovės viena po kitos ima drausti statymus Lietuvos naudotojams. Todėl negalime futbolo tiesiogiai transliacijų stebėti per Unibet. Bet dar turime galimybę jį stebėti Betwinner ar Optibet lažybų bendrovių platformose. Betwinner – Kipro lažybų bendrovė. Reikia tik atsidaryti sąskaitą ir daugiau jokių sąlygų. Optibet – Latvijos lažybų bendrovė, kurioje galite stebėti futbolą tiesiogiai. Čia irgi vienintelis reikalavimas – reikia atsidaryti lažybų sąskaitą, bet jokių statymų statyti nereikės.

futbolo transliacijos

Futbolo transliacijoms

Dar viena priemonė futbolo transliacijoms gyvai. Šią priemonę pateiksiu kaip IT žingsnius link futbolo gyvai transliacijų. Pirmiausia techninės galimybės įdiegti:

1. Puslapis: Futbolo transliacijos gyvai. Info telegrame. Jei turite smart TV vieni variantai, jei turite priedėlį – kiti. Jei televizorius nepalaiko to kažko, perkate Android ar Linux priedėlį. Pavyzdžiui šitas priedėlis.  Tokio užtenka, bet jei norite „krutesnių“, tai tiks šis priedėlis.  Ir Netflixa pažiuresit, ir chromecastas normaliai veiks.

2. Registruojatės Futbolo transliacijos internete, susimokat 13 eur už 6 menesius 🙂  Galima mokėt ir uz 1 ar 3 mėn. Žiūrit 300+ kanalų, info telegrame.

DUK apie futbolą gyvai

Kur stebėti futbolą internete gyvai?

www.livetv.ru – įvairios transliacijos, tinklapis rusų kalba, bet galimas ir angliškas variantas.

www.thesport.sx – pagrindinės sporto šakos, meniu pateiktas lietuvių kalba.

www.jokerlivestream.org – daug sporto šakų, meniu anglų kalba.

Dar pora kanalų – www.sportsboom.tv ir www.tvstart.ru.

Į viršų