Salės sezonas baigėsi “Lokomotyvo” pergale

Sekmadienį baigėsi 2012–2013 metų salės futbolo „Hummel“ A lygos sezonas. Paskutinėse rungtynėse namie žaidęs Radviliškio „Lokomotyvas“ 8:2 (3:2) sutriuškino Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkus. Šeštadienį šalies čempionės titulą susigrąžino Kauno „Nautara“.

Giedrius VAITKEVIČIUS

futbolo.tv

Greiti įvarčiai

Sekmadienio rungtynės prasidėjo „Lokomotyvo“ spaudimu. Jis įvarčiu buvo paverstas 2-ąją minutę, kai į tolimąjį vartų kampą įmušė Ignas Šapola (1:0).

„Olimpo SC“ bemat išlygino rezultatą – 4-ąją minutę prie šeimininkų vartų kilo sumaištis, po kurios kamuolį į savus vartus nukreipė Saulius Vaiginas (1:1).

Radviliškiečiai po praleisto įvarčio spaudė varžovus ir norėjo susigrąžinti persvarą. Tai pavyko padaryti 10-ąją minutę, kai Giedriui Barevičiui, gavusiam kamuolį prie pat vartų, beliko nukreipti kamuolį į tinklą (2:1). 13-ąją minutę dar vieną įvartį „Lokomotyvui“ pelnė Lukas Arlauskas (3:1).

Pirmąjį kėlinį baigė paskutinę minutę įmuštas Mariaus Šlutos įvartis (3:2).

Antrajame kėlinyje – „Lokomotyvo“ įvarčiai

Antrajame kėlinyje kamuolius į varžovų vartus siuntė šeimininkai. 23-ąją minutę antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį pelnė I. Šapola (4:2). Po minutės pasižymėjo Justas Janušonis (5:2).

30-ąją minutę žiūrovus iš vietų pakėlė L. Arlausko įvartis. Jaunasis „Lokomotyvo“ futbolininkas kamuolį į vartus pasiuntė stipriu, technišku smūgiu (6:2).

36-ąją minutę po Giedriaus Barevičiaus įžaisto kampinio įmušė Raimondas Vilėniškis (7:2).

„Olimpo SC“ bandė kontratakuoti. Tačiau po vienos kontratakų įvarčiu pasibaigusį išpuolį surengė „Lokomotyvas“. Paskutiniojo 2012–2013 metų A lygo sezono tikslaus smūgio autorius – Mantas Makutunovičius (8:2).

Sezoną baigė skirtingomis nuotaikomis

„Gerai, kad laimėjome, nes norėjosi A lygos sezoną baigti smagia nata. Mažeikių komanda žaidė ne stipriausios sudėties. Mūsų ekipoje taip pat rungtyniavo vietinių futbolininkų, kurie įmušė“, – po mačo džiaugėsi „Lokomotyvo“ vadovas Marijus Rimas.

„Olimpo SC“ vadovo Aldaro Pupliausko nuomone, svečiams pritrūko patirties. Jaunimas pirmajame kėlinyje žaidė, kaip galėjo, o po pertraukos pavargo.

Salės futbolo A lygoje debiutavęs „Lokomotyvas“ pasipuošė bronzos medaliais (27 taškai).

„Sezoną vertiname teigiamai. Galėjome iškovoti ir antrąją vietą, bet gerai pradėti ir nuo trečiosios, – šypsojosi M. Rimas. – Kitąmet būtų gerai palipti aukščiau. Komanda pajėgi tai padaryti.“

M. Rimas džiaugėsi sprendimu jo vadovaujamą komandą iš Vilniaus perkelti į Radviliškį, kur geresnė arena, daugiau žiūrovų, žaidžia vietinių futbolininkų. 90 procentų salės futbolo komandos rungtyniaus ir balandį startuosiančioje I lygoje. Debiutanto „Lokomotyvo“ tikslas – turnyrinės lentelės vidurys.

„Olimpo SC“ (7 tšk.) salės futbolo A lygoje liko paskutinė, šešta.

„Gerai pradėjome, įveikėme čempionus, viskas atrodė gerai, bet koją pakišo pinigų trūkumas. Į rungtynes važiuojame vis kita sudėtimi. Kitąmet nesinorėtų žaisti be rėmėjų“, – sezoną vertino A. Pupliauskas.